Evian Thermas Residence
Evian Thermas Residence oferuje zakwaterowanie w Caldas Novas z dostępem do kortu tenisowego i sauny. Ten hotel znajduje się 1,7 km od Park Wodny diRoma.
Hotel położony jest 750 metrów od Clube Privé. Centrum miasta znajduje się 5 minut pieszo od obiektu. W kilka minut można znaleźć się przy Spring Square.
Pokoje wyposażone są w telewizję satelitarną, telewizję wielokanałową i telewizję z kanałami satelitarnymi oraz w prywatną łazienkę z ręcznikami kąpielowymi i suszarką. W wielu pomieszczeniach oferuje się przybory kuchenne, kuchenkę mikrofalową i lodówkę.
Gościom hotelu oferuje się śniadanie w formie bufetu w restauracji. Poznaj potrawy kuchni brazylijskiej w restauracji a la carte Restaurant na miejscu. W barze dla gości przygotowano bilard i taras. W hotelu znajduje się basen na dachu, jak również ogrzewany basen, basen bez krawędzi i całoroczny basen na otwartym powietrzu. Goście mogą korzystać z różnych zajęć na terenie obiektu, w tym z bilarda i tenisa stołowego.
- Lokalne atrakcje
- Casarao183 km
- Primeira Igreja Batista de Caldas Novas466 km
- Kitakas Center Park449 km
- Balneario Municipal de Caldas Novas459 km
- The Universal Church of the Kingdom of God189 km
- Spring Square475 km
- TECA - Museum Of Hot Waters229 km
- Caldas Termas Clube354 km
- Lotniska
- Lotnisko Caldas Novas4,3 km
Do dyspozycji gości w hotelu
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Przebieralnia
- Telewizor LCD
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
- Podłoga z dywanem
Często Zadawane Pytania
- 💵
Jaka jest cena pokoju w Evian Thermas Residence?
Średnia cena pokoju w Evian Thermas Residence to 103 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - 🍳
Czy w Evian Thermas Residence Caldas Novas oferowane jest śniadanie?
Tak, Evian Thermas Residence serwuje śniadanie w formie bufetu. - 🌇
Jak daleko jest od centrum miasta Evian Thermas Residence?
Goście hotelu Evian Thermas Residence mogą dotrzeć do centrum miasta w ciągu 5-minutowego spaceru. - ✈
Jak daleko jest Caldas Novas od Evian Thermas Residence Caldas Novas?
Między Caldas Novas a Evian Thermas Residence jest odległość 0,5 km. - 🕌
Jakie słynne zabytki znajdują się w pobliżu Evian Thermas Residence?
Wśród punktów orientacyjnych blisko Evian Thermas Residence są Park wodny oraz Spring Square. - 🍹
Jakie restauracje w pobliżu Evian Thermas Residence Caldas Novas możesz polecić?
Najlepsze restauracje w pobliżu Evian Thermas Residence to Rei da Picanha na Chapa i Jetburger Hamburgueria i znajdują się one w odległości 100 metrów od hotelu. - ❓
Jakie udogodnienia są oferowane w Evian Thermas Residence?
Do najważniejszych udogodnień Evian Thermas Residence należą centrum wellness, całoroczny basen na otwartym powietrzu i ogród. - ❓
Jakie zasady anulowania są oferowane w Evian Thermas Residence?
Oferujemy bezpłatne anulowanie rezerwacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z kierownictwem Evian Thermas Residence.